ЗНО

ЗНО з математики: особливості тесту 2020року.

1.  Тести ЗНО онлайн

2.   Програма ЗНО з математики

3.   15 порад: як успішно скласти ЗНО

4.     Як готуватись до ДПА  і ЗНО з математики

Головне, з чого потрібно починати готуватися до ЗНО і до ДПА з математики, це настрій.  Необхідно бути готовим до того, що робота має бути важка. Посидючість і бажання – ось головні принципи підготовки. Ні в якому разі не можна робити все пасивно. Це ні до чого доброго не приведе. Присвятіть якомога більше вільного часу підготовці до іспитів. І тоді вони не будуть здаватися складними і нудними. Основа буде осягнута, а це дасть великий позитив у складанні самого іспиту. Готуватися до іспитів можна в режимі online. Якщо ви володієте комп’ютером і маєте доступ в інтернет, то багато шкільних ресурсів присвячено цій актуальній проблемі, як підготовка до ЗНО. На ресурси викладені спеціальні тести, які можна пройти. Вони є не тільки з математики, а й з інших наук, які також в кінці навчального року здаються на ЗНО. У тестах повністю береться курс середньої школи. Представлено багато варіантів завдань і рівнянь. Поки є час, можна проконсультуватися за рішеннями з педагогами, так як на іспиті це зробити буде неможливо.
Всі завдання ЗНО складені за шкільною програмою, тому хороше навчання – пів кроку до успішної здачі іспиту!
Щороку проводится пробне ЗНО. Це прекрасна можливість достроково перевірити свої сили і виявити «прогалини» у знаннях.
Ще один важливий момент! Заздалегідь потренуйтеся заповнювати спеціальні бланки ЗНО. Необхідно дуже уважно фіксувати відповіді, адже від цього залежить кінцевий результат іспиту.
Якщо Ви не впевнені у своїх знаннях, то необхідно грунтовно підійти до підготовки. Слідуючи перевіреної інструкції можна підготуватися до будь-якого іспиту. Вона складається з наступних етапів: